Residencial Atlantico Sul Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Residencial Atlantico Sul Βίλα διαθέτει θέα στον κήπο και απέχει 4 χλμ. από Pitangas the beach. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επωφεληθούν από εξωτερική πισίνα.
Η ήσυχη τοποθεσία παρέχει γρήγορη πρόσβαση σε Praia Do Iriri. Ilha do Cedro βρίσκεται 4,1 χλμ. μακριά από το κατάλυμα.
Διατίθεται μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Το κατάλυμα διαθέτει επίσης μικρή κουζίνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Παροχές BBQ
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Residencial Atlantico Sul Βίλα;
Cachoeira da Usina, Praia Do Iriri και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Residencial Atlantico Sul Βίλα. - ❓
Σε η Residencial Atlantico Sul Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Residencial Atlantico Sul Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Residencial Atlantico Sul Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Residencial Atlantico Sul Βίλα αποτελεί 109$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.